مال من تئاتر نمایش بازیگر اخبار فرهنگی و هنری

مال من: تئاتر نمایش بازیگر اخبار فرهنگی و هنری

شاخص بورس مثبت شد ، حرکت مارپیچی قیمت ارز در بازار

در آخرین شنبه اردیبهشت ماه،اگرچه قیمت‌ها در بازار روند کاهشی داشت،اما شاخص بورس مثبت شد. حرکت مارپیچی قیمت ارز در بازار/ شاخص بورس مثبت شد ع..

ادامه مطلب

عوامل زیاد کردن قیمت چه بودند؟ ، افزایش ۴۶۰هزار تومانی سکه در سال جدید

نایب مدیر اتحادیه طلا و جواهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از زیاد کردن ۴۶۰ هزار تومانی سکه در امسال خبر داد و گفت: زیاد کردن اونس طلا در بازارهای جهانی، قی..

ادامه مطلب

زیاد کردن قیمت بلیت اتوبوس در آستانه نوروز

با وجود ادعای عدم زیاد کردن قیمت بلیت اتوبوس از سوی مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان تهران، قیمت بلیت از دو برابر معمول سال‌های اخیر نیز زیاد زیاد کرد..

ادامه مطلب

سند) + بخشنامه تازه مالیاتی جهت پرداخت‌های بالای ۵ میلیون تومان (

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی در هفته هفدهم لیگ برتر در حالی با برتری شاگردان برانکو به آخر رسید که این پیروزی خیز بزرگی جهت قهرمانی سرخ‌ها..

ادامه مطلب

بازار داغ دلال‌های دانشجو ، تحصیل در خارج با چه قیمتی؟

مهاجرت نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاهی بازار پردرآمد،بی حاشیه و دائمی را جهت موسسات اعزام فارغ التحصیلان فراهم کرده است؛بازاری که گاه با اخذ مبالغ کلان فا..

ادامه مطلب

آخرین قیمت‌ها از بازار گوشت و مرغ در آستانه محرم

با فرا رسیدن ماه محرم مصرف و تقاضای انواع گوشت مرغ و گوشت قرمز زیاد کردن می‌یابد و بررسی قیمت‌ها حاکی از زیاد کردن نسبی قیمت‌ها نسبت به هفته‌های گذش..

ادامه مطلب

نرخ دلار و سکه در بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران زیاد کردن یافت

صرافان ارز و سکه امروز (پنجشنبه) هر دلار آمریکا را با 113 ریال زیاد کردن قیمت در مقایسه با دیروز، 38 هزار و 922 ریال و هر قطعه سکه بهار آزادی طرح تازه ر..

ادامه مطلب

نعمت‌زاده عدم الزام درج قیمت روی بسته بندی کالا را ابلاغ کرد

با ابلاغ وزیر صمت، الزام درج قیمت مصرف کننده بر روی بسته بندی گروه های کالایی خوراکی و بهداشتی از ابتدای مهرماه امسال برداشته می شود. نعمت زا..

ادامه مطلب