مال من تئاتر نمایش بازیگر اخبار فرهنگی و هنری

مال من: تئاتر نمایش بازیگر اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات گروه فوت نه، در جالب ترین گروه جام جهانی حضور داریم / کی روش

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران نخستین گفت و گوی خود را بعد از حضور در روسیه انجام داد.

گروه فوت نه، در جالب ترین گروه جام جهانی حضور داریم / کی روش

کی روش: گروه فوت نه، در جالب ترین گروه جام جهانی حضور داریم

عبارات مهم : روسیه

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران نخستین گفت و گوی خود را بعد از حضور در روسیه انجام داد.

به گزارش ایلنا، کارلوس کی روش در نخستین صحبت های بعد از حضور در روسیه و پیش از شروع نخستین تمرین ملی پوشان فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: گروهی که ما در آن حضور داریم جالب ترین گروه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هست. البته خیلی از رسانه ها علاقه مندند تا این گروه را به نام گروه فوت نام گذاری کنند ولی من علاقه ای به آن ندارم. همانطور که گفتم من این لقب را دوست ندارم و به نظرم عنوان جالب ترین گروه جام جهانی جهت گروهی که ما در آن هستیم عالی ترین لقب است.

گروه فوت نه، در جالب ترین گروه جام جهانی حضور داریم / کی روش

سرمربی تیم ملی راجع به میزبانی روسیه گفت: فوق العاده هست. همه چیز عالی و میزبانی هم حرف ندارد. استقبال بسیار خوبی از ما به عمل آمد. علاوه بر همه این ها ما در کمپی هستیم که فوق العاده است و همانطور که می بینید هم امکانات زیادی دارد و هم آب و هوای خوبی بر آن حاکم است.

او ادامه داد: من از همه هواداران ممنونم و از برگزارکنندگان بابت استقبال شب گذشته تقدیر می کنم. البته این جهت من تعجب برانگیز نیست آیا که من قبلا هم به اینجا آمدم و خوب می دانم که روسیه می تواند از بعد عالی ترین نوع برگزاری مسابقه های جام جهانی بربیاید.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران نخستین گفت و گوی خود را بعد از حضور در روسیه انجام داد.

سرمربی تیم ملی راجع به رقبای تیم ملی در جام جهانی گفت: ما مراکش را در گروه مان داریم که بدون تردید و با فاصله عالی ترین تیم آفریقایی فوتبال دنیاست و فکر می کنم همه بر این صحبت من صحه می گذارند. راجع به تیم ملی پرتغال هم همه می دانیم چه جور تیمی است و شاید خیلی هم خوب نباشد که من راجع به تیم کشوری که از آنجا آمدم صحبت کنم. به هرحال پرتغال تیم بسیار خوبی با بازیکنان فوق العاده هست. آنها دو سال پیش و در مسابقه های یورو موفق به کسب قهرمانی شدند. همین طور تیم اسپانیا، قهرمان سابق جام جهانی و یکی از عالی ترین تیم های دنیا.

کی روش راجع به گروه تیم ملی ادامه داد: این گروه، گروه بسیار مشکل است ولی یک چالش بسیار بزرگ و شانس خوبی جهت ماست که بتوانیم خودمان را برابر تیم های مدعی نشان دهیم. ما تلاش می کنیم گام رو به جلو برداریم. تفاوت بزرگی که بین ما و سه حریفمان وجود دارد این است که آنها می توانند ببرند، ببازند یا مساوی کنند ولی ما یا می بریم یا می بازیم؟

واژه های کلیدی: روسیه | فوتبال | جام جهانی | سرمربی تیم ملی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs