مال من تئاتر نمایش بازیگر اخبار فرهنگی و هنری

مال من: تئاتر نمایش بازیگر اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی زیاد کردن قیمت بلیت اتوبوس در آستانه نوروز

با وجود ادعای عدم زیاد کردن قیمت بلیت اتوبوس از سوی مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان تهران، قیمت بلیت از دو برابر معمول سال‌های اخیر نیز زیاد زیاد کردن ی

زیاد کردن قیمت بلیت اتوبوس در آستانه نوروز

زیاد کردن قیمت بلیت اتوبوس در آستانه نوروز

عبارات مهم : ایران

با وجود ادعای عدم زیاد کردن قیمت بلیت اتوبوس از سوی مدیرکل راهداری و حمل ونقل بزرگراه ای استان تهران، قیمت بلیت از دو برابر معمول سال های اخیر نیز زیاد زیاد کردن یافته هست.

در فاصله دو روز تا شروع سال نو، بلیت اتوبوس در پایانه های استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به صورت سرسام آوری تا دو برابر زیاد کردن یافته هست، در این بین به علت ضعف شدید نظارت ها دلالان در این بخش جولان می دهند.

به گزارش تسنیم، هر سال با نزدیک شدن به ایام تعطیلات نوروز پیش فروش بلیت اتوبوس از طریق اینترنت و حضوری انجام می شود؛ طی سال های گذشته شرکت های مسافربری به بهانه تردد یک سر خالی قیمت بلیت را بعضا تا دو برابر زیاد کردن می دادند.

زیاد کردن قیمت بلیت اتوبوس در آستانه نوروز

امسال ولی دو اتفاق در بخش فروش و پیش فروش بلیت اتوبوس جهت تعطیلات نوروزی اتفاق افتاده هست؛ یکی آن که تعداد کمی از مسافران توانسته اند از طریق اینترنتی بلیت تهیه کنند و دوم آن که با وجود ادعای عدم زیاد کردن قیمت بلیت اتوبوس از سوی مدیرکل راهداری و حمل ونقل بزرگراه ای استان تهران، قیمت بلیت از دو برابر معمول سال های اخیر نیز زیاد زیاد کردن یافته است.

به عنوان نمونه جهت مسیر پایتخت کشور عزیزمان ایران به یکی از شهرهای استان آذربایجان شرقی بلیتی وجود ندارد. پیگیری خبرنگار تسنیم از یکی از فعالان بخش حمل ونقل مسافری بیانگر آن است که در نبود نظارت، شرکت ها عرضه بلیت از طریق اینترنت را قطع کرده و اقدام به پیش فروش این بلیت ها با قیمت های تا سه برابر می کنند. در این بین دلالان نیز بر خلاف بیانات مدیران مربوطه با راحتی و در کمال آسایش و آرامش بازار حمل ونقل مسافری را بر هم زده اند.

با وجود ادعای عدم زیاد کردن قیمت بلیت اتوبوس از سوی مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان تهران، قیمت بلیت از دو برابر معمول سال‌های اخیر نیز زیاد زیاد کردن ی

نابسامانی حمل ونقل مسافری اتوبوس در حالی به اوج خود رسیده که مدیرکل راهداری و حمل ونقل بزرگراه ای استان پایتخت کشور عزیزمان ایران مدعی شده است امسال قیمت بلیت اتوبوس زیاد کردن نیافته هست. نصرالله نژاد در این باره گفته است: امسال جهت نخستین بار با وجود ترددهای یکسر خالی، قیمت بلیت اتوبوس زیاد کردن نیافت که به درخواست شرکت های حمل و نقلی بوده است.

وی با بیان این که فعالیت 31 شرکت اتوبوسرانی در ایام عید رصد خواهد شد، افزود: کشیک های راهداری بیست و سوم اسفند 96 تا 15 فروردین 97 در طول تمامی محورها ازجمله جاجرود، شریف آباد، قم و ساوه برقرار است و در ساعات متفاوت شبانه روز اتوبوس های مسافربری را از لحاظ فنی همچون سلامت لاستیک، داشتن کپسول آتش نشانی، شیشه جلو و ترمز کنترل می کنند.

واژه های کلیدی: ایران | اتوبوس | اتوبوس | استان تهران | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs