مال من تئاتر نمایش بازیگر اخبار فرهنگی و هنری

مال من: تئاتر نمایش بازیگر اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار اجتماعی انهدام ۴۰باند بزرگ توزیع مواد مخدر ، تشخیص هویت معتادان ازروی عنبیه

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ گفت: هر۹ پایگاه مبارزه با مواد مخدر به دستگاه تشخیص هویت از روی عنبیه مجهز شده است اند استفاده از ا

انهدام ۴۰باند بزرگ توزیع مواد مخدر ، تشخیص هویت معتادان ازروی عنبیه

تشخیص هویت معتادان ازروی عنبیه/انهدام ۴۰باند بزرگ توزیع مواد مخدر

عبارات مهم : ایران

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ گفت: هر۹ پایگاه مبارزه با مواد مخدر به دستگاه تشخیص هویت از روی عنبیه مجهز شده است اند استفاده از این روش آمار دقیقی از تعداد معتادان ارایه می کند.

سرهنگ محمد بخشنده در گفتگو با مهر با اعلام اینکه بزرگترین مسئله پلیس مبارزه با مواد مخدر ثبت اطلاعات جعلی ارائه شده است از سوی متهمان مواد مخدر هست، افزود: با تدابیر خاص فرماندهی انتظامی و رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا همه پایگاه های ۹ گانه پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت به دستگاه تشخیص هویت از راه عنبیه چشم مجهز شده است اند که با استفاده از ثبت اطلاعات به این روش امار ارائه شده است از معتادان و خورده فروشان مواد واقعی ثبت می شود.

انهدام ۴۰باند بزرگ توزیع مواد مخدر ، تشخیص هویت معتادان ازروی عنبیه

وی با اعلام اینکه تشخیص هویت معتادان دستگیر شده است در اجرای طرح های ضریتی همواره یکی از بزرگترین دغدغه های ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر است افزود: معتادان دستگیر شده است به خاطر استفاده مکرر از مواد سر انگشتان خود را از دست داده اند در نتیجه ثبت اطلاعات آنها با استفاده از بانک اثر انگشت غیر ممکن هست. معتادان هر بار در وقت دستگیری خودشان را به یک هویت معرفی می کردند که همین باعث ثبت اطلاعات غیر واقعی و غیر قابل استناد می شد با تجهیز همه پایگاه ها به ثبت اطلاعات از طریق عنبیه چشم در حال حاضر اطلاعات ثبت شده است واقعی است.

وی افزود: برخورد با معتادان متجاهر و دستگیری خورده فروشان مواد مخدر و توزیع کنندگان خورده پا یکی از مهم ترین مطالبات شهروندان تهرانی از پلیس هست، از این رو از ابتدای سال تاکنون همکارانم موفق به شناسایی و انهدام ۴۰ باند بزرگ تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران شدند و بیش از ۸۰۰ نفر توزیع کننده سابقه دار تاکنون تحویل مراجع قضایی شده است اند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ گفت: هر۹ پایگاه مبارزه با مواد مخدر به دستگاه تشخیص هویت از روی عنبیه مجهز شده است اند استفاده از ا

بخشنده با اشاره به زیاد کردن طرح های ضربتی مبارزه با مواد مخدر و پاکسازی محل های تردد و پاتوق های تجمع معتادان در سطح شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: نقشه کامل نقاط آلوده تردد و پاتوق های معتادان و خورده فروشان با استفاده از اطلاعاتی که شهروندان از طریق سامانه ۱۱۰ در اختیار ماموران پلیس قرار می دهند تهیه شده، با توجه به پاکسازی تقریبی محله هروی متاسفانه محل تجمع معتادان به اطراف بزرگراه های همت، مدرس، تندگویان و یادگار امام و دره فرحزاد انتقال یافته شده است هست، که این محل ها نیز به صورت دوره ای پاکسازی می شوند.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با بیان اینکه تا هنگامی که تقاضا وجود داشته باشد توزیع کننده های خورده فروش و بزرگ نیز وجود خواهند داشت، تاکید کرد: پلیس در بحث مبارزه و مقابله با باندهای تهیه و توزیع مواد مخدر در پایتخت کارنامه قابل دفاعی دارد آنچه مسلم است این است که بحث مواد مخدر و مقابله با آن یک کار گروهی است که جدا از دستگاه های متعدد فرهنگی و اجتماعی و پلیسی حتی شهروندان هم در آن دخیل هستند. در حال حاضر بسیاری از متولیان امر مبارزه با مواد مخدر غایبان مهم اجرای طرح های مقابله ای محسوب می شوند.

بخشنده افزود: بحث مبارزه با مواد مخدر و جمع آوری معتادان متجاهر در سطح پایتخت جهت پلیس کار آسانی هست. پاتوق ها شناسایی شده است اند، پلیس نیروی مناسب و کارآزموده هم دارد در کمتر از ۴۸ ساعت پلیس توانایی آن را دارد که همه معتادان متجاهر را جمع آوری کند، این در حالی است که ظرفیت مناسب جهت نگهداری و درمان این معتادان وجود ندارد. نمی شود معتادان را داخل کلانتری ها و پایگاه های مبارزه با مواد مخدر نگهداری کرد شهرداری قول زیاد کردن ظرفیت اردوگاه ها و کمپ های نگهداری را داده بود که تاکنون محقق نشده هست. بهزیستی و کمیته امداد و وزارت بهداشت هم هر کدام به اندازه پلیس در امر مقابله دخیل هستند ولی متاسفانه به تعهداتشان عمل نمی کنند.

انهدام ۴۰باند بزرگ توزیع مواد مخدر ، تشخیص هویت معتادان ازروی عنبیه

وی با اعلام اینکه پایتخت کشور عزیزمان ایران ۲۰ هزار معتاد متجاهر دارد، افزود: از این تعداد ۱۵ هزار نفر مرد و ۵ هزار نفر زن معتاد متجاهر هستند که جهت زنان معتاد امکانات و ظرفیت های مورد نیاز وجود ندارد.

بخشنده تاکید کرد: زنگ خطر استفاده از ماده مخدر گل در پایتخت کشور عزیزمان ایران به صدا در آمده هست. خوشبختانه از ابتدای سال تاکنون هیچ ماده مخدر جدیدی شناسایی نشده و فقط اسامی مواد مخدر جهت گول زدن مصرف کنندگان جوان عوض کردن کرده است.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ گفت: هر۹ پایگاه مبارزه با مواد مخدر به دستگاه تشخیص هویت از روی عنبیه مجهز شده است اند استفاده از ا

وی گفت: بیشترین مواد کشف شده است از متهمان توزیع کننده هرویین ثبت شده است همچنین ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر چندین باند توزیع گل و یک گلخانه کاشت این مواد مخدر را شناسایی و منهدم کردند.

واژه های کلیدی: ایران | اطلاعات | استفاده | اطلاعات | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs